İmalatçı Firma
10 Yıl Ürün Garantisi
Hata
  • EasyCalcCheck Plus: Wrong version installed (Joomla! 3.x). Please uninstall and install correct version!

Resmi olarak 2000 yılında kurulan firmamız elektrik tesisat taahhüt işleri ile hizmetlerine bir yenisini daha  ekleyerek  ( PENDİK GERGİ TAVAN ) çatısı altında  2010 yılında dekorasyon ürünü olan pvc gergi tavan (barisol) sistemleri pazarına girmiştir.

Firmamız , müşterilerimizin  memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli hizmet uygun fiyat zamanında teslimat anlayışını kendine ilke edinmiştir.

Üretimimizi Pendik'te kurduğumuz atölyemizde gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizi bekletmiyoruz ve sizleri bu ayrıcalıklı dünyaya bekliyoruz.

Kalite Politikamız;

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak.
  • Verimliliği sağlamak.
  • Çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmak.
  • Kalıcı müşteriler edinmek.


İmalattan Satış - Rakipsiz Fiyat

germe tavan, barisol, gergi tavan, pendik gergi tavan, istanbul gergi tavan, bursa gergi tavan, adana gergi tavan, samsun gergi tavan, ankara gergi tavan, istanbul germe tavan, barrisol ceilings, stretch ceiling system, dekoratif asma tavan, ceilings designs, barissol, barrisol stretch ceilings, kuaför salonları dekorasyonu, tavan aydınlatma sistemleri, barisoll, barisol aydınlatma, barrisol ankara, barisol tavan, barrisol türkiye, barrisol tavan, pvc gergi tavan, bursada barisol pvc gergi tavan yapan firmalar, balıkesir gergi tavan

Scroll to top